Aktivní organizace: Praha

JUDr. Jindřich Rajchl

Funkce:

Místopředseda krajské organizace Člen Krajské rady Praha Předseda MO Praha 7

JUDr. Jindřich Rajchl se narodil 27.září 1976 v Hradci Králové.

Po absolvování Gymnázia Josefa Kajetána Tyla v Hradci Králové vystudoval obor právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Po ukončení studia se stal advokátním koncipientem v AK Bakeš a partneři a po úspěšném složení advokátních zkoušek založil svou vlastní advokátní kancelář, ve které působí dodnes.

Od roku 2004 do roku 2013 působil jako ředitel společnosti bwin.com pro Českou republiku a Slovensko, přičemž tuto společnost dovedl na post jedničky na trhu v oblasti kursových sázek online,

Současně se stal veřejně známým pro své působení v roli fotbalového funkcionáře – nejprve zastával post ředitele FK Chmel Blšany, poté se stal předsedou dozorčí rady klubu FK Dukla Praha a mezi lety 2009-2013 byl místopředsedou FAČR a členem Marketingové komise UEFA.

V neposlední řadě je známou tváří pro všechny naše fanoušky NFL, neboť již 10 let provozuje největší stránku zabývající se tímto sportem ve střední Evropě a současně po stejné období komentuje přímé přenosy z této soutěže na TV Nova Sport a TV Sport 1.

Jindřich je ženatý a má tři dcery.

Mezi jeho záliby patří sport, politika, historie a ekonomie.

Kontakt

Články