Aktivní organizace: Praha 4

Martin Hudec

Funkce:

Předseda Komise kultury a sportu Trikolóry na Praze 4 Předseda Komise dopravy Trikolóry na Praze 4 Člen pražské Komise dopravy Trikolóry

Narozen v roce 1969 v Praze-Podolí. Nyní žije s rodinou na Praze 4 - Novodvorské. Prahu 4 vnímá jako skvělé místo pro život.

Svůj pracovní život prožil zejména komunikací s dodavateli v zásobování, nebo na „druhé“ straně, jako obchodník, což dělá dodnes. Působil v malých společnostech i v nadnárodních koncernech většinou v oboru telekomunikací či elektro a IT. Mezi lety 2002 a 2010 působil ve funkci zástupce starosty MČ Praha 4 za ODS. V gesci měl kulturu, sport, volný čas dětí a mládeže, informatiku a ve druhém volební období dopravu. Na Trikolóře jej oslovilo i její heslo „Zdravý rozum“. Je to i jeho životní heslo, neboť v současné mediálně přeplněné době, plné dezinformací to bez zdravého rozumu nejde.

Rodina jej dlouhodobě podporuje v jeho činnostech, manželka i již dospělá studující dcera, pětiletý syn naopak vyžaduje pozornost od všech, jak to má být.

Mimo své pracovní a politické aktivity má rád přírodu a sport.

Kontakt

Články