Aktivní organizace: Praha

Ing. Mojmír Mikuláš

Funkce:

Místopředseda krajské organizace Předseda místní organizace Praha 3 Pověřený koordinátor odborných skupin Garant skupiny pro dopravu

Místopředseda pražské krajské organizace. V rámci působení Trikolora Praha je pověřeným koordinátorem odborných skupin a garantem skupiny pro dopravu. Současně s tím vykonává funkci předsedy místní organizace v Praze 3.

Mojmír Mikuláš se narodil v roce 1968 v Praze. Vysokoškolské studium absolvoval  na ČVUT – Fakulta stavební, kde studoval obor Ekonomika a řízení. V rámci profesního života se pohyboval většinou v oblastech stavebního inženýringu, zprostředkovatelské obchodní činnosti nebo cestovního ruchu. Zkušenosti v těchto oblastech má z České republiky a Rakouska.

Od roku 2014 je aktivním komunálním politikem, zastupitelem MČ Praha 3. V současnosti zde působí jako člen výboru kontrolního, výboru pro ÚR a také dopravní komise při MČ Praha 3.

Mojmír Mikuláš má jednu ženu a dva syny. Kromě rodiny se rád věnuje aktivně i pasivně sportu, cestování, má rád humor a pražské hospůdky. A je také členem dobrovolných hasičů.

momo prima tv

Kontakt

Články