Aktivní organizace: Praha

Proříznutá pusa a velká síla!

Je zajímavé, jak politické kampaně lidi štvou a často neváhají nějakým způsobem prznit vylepenou reklamu. Mě můj úsměv třeba vydržel jen minutu.. Co ale je důležité, že mi nezmizel ani po té “operaci” nožem.

Být politikem, je považováno za něco odporného a každý říká, že kandidujeme jenom kvůli korytům, abychom mohli krást a podobně. No a potom tito samí lidé jdou k volbám a někomu to ze setrvačnosti hodí.

Já jsem zase ten, který chce stát v čele, nebojí se před lidi předstoupit, nabídnout jim svoje myšlenky, svoji profesní i politickou minulost a věřím, že je to minimálně donutí popřemýšlet, zda to nezkusit.

Drzost? Ale vůbec ne! Za prvé odvážnému štěstí přeje a za druhé mě nebaví nadávat u TV nebo v hospodě, spílat a smát se politikům jací jsou lumpové a druhý den jen myslet sám na sebe, nepokusit se o nějakou změnu když se mi to stávající a již dlouhotrvající nelíbí.

Proto jdu do toho, budu bránit konzervativní hodnoty, kterým říkáme normální svět, hodnoty, kterým věřím celý svůj život. Ucházím se tedy dnes o hlas voličů. Jsem divný? Nejsem, jen nechci nechat chod této krásné země v rukách těch, kterým prostě už dlouho nevěřím.
Věřím, že je správný čas volit srdcem a používat při tom selský rozum. Žádný hlas nepropadne! Nevím, kdo tuhle hloupost řekl první, ale rozhodně tím chtěl říci, buďte raději ovce, než svobodně myslící občané.

Volte kandidátku Trikolora Svobodní Soukromníci - volte srdcem číslo 8.

Kalendář