Aktivní organizace: Praha

Za TSS v Praze Václav Kubata

Často jsem se ptal sám sebe, zda mohu ještě jednou oslovit lidi a požádat je o důvěru ve volbách. Moje děti, kamarádi a přátelé mi ale odpověděli. Když ne ty, tak kdo?

Jsem konzervativní člověk, který má za sebou velmi pestrou profesní cestu, byl jsem např. ředitelem marketingu České spořitelny a Citibank, vedl jsem velkou nadaci, pomáhal jsem při rozjezdu Evropy 2, Frekvence 1, Rádia ALfa a byl jsem při vzniku Prima TV.

Byl jsem spoluzakladatelem TOP09 a poslancem, věřil jsem a stále věřím tradičním konzervativním hodnotám. Proto jsem spoluzaložil Trikolóru, vedu krajskou organizace v Praze a kandiduji za Trikolora Svobodní Soukromníci v Praze.

Proto jdu do toho, budu bránit konzervativní hodnoty, kterým říkáme normální svět, hodnoty, kterým věřím celý svůj život. Ucházím se tedy dnes o hlas voličů. Jsem divný? Nejsem, jen nechci nechat chod této krásné země v rukách těch, kterým prostě už dlouho nevěřím.

Věřím, že je správný čas volit srdcem a používat při tom selský rozum. Žádný hlas nepropadne! Nevím, kdo tuhle hloupost řekl první, ale rozhodně tím chtěl říci, buďte raději ovce, než svobodně myslící občané.

Volte kandidátku Trikolora Svobodní Soukromníci - volte srdcem číslo 8

Kalendář